Małgorzata Pogorzelska

malgorzata-pogorzelska-resize

Małgorzata Pogorzelska

psycholog,psychoterapeuta

About Me

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu diagnozy psychologicznej Uniwersytetu SWPS. Obecnie uczestniczę w całościowym szkoleniu specjalizacyjnym z psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie integratywnym prowadzonej przez Szpital Psychiatryczny im. J. Babińskiego w Łodzi oraz w szkoleniu z zakresu Psychoterapii Rodzic-Niemowlę w nurcie psychoanalitycznym.

Doświadczenie zdobywałam w placówkach opiekuńczo-wychowawczych, Fundacji Centrum Praw Kobiet, a od 2020 roku jestem związana zawodowo z Oddziałem Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Józefowie oraz Poradnią Psychologiczną w Józefowie.

Pracuję z dziećmi i nastolatkami, którzy doświadczają trudności na różnych etapach rozwoju oraz wspieram rodziców w zrozumieniu tych trudności. Młodym osobom wkraczającym w okres dorosłości pomagam w przezwyciężaniu kryzysów i poszukiwaniu własnej tożsamości. Łączę różne techniki terapeutyczne, dostosowując je do wieku i etapu rozwojowego osób, z którymi pracuję. Oferuję wsparcie psychologiczne adresowane do kobiet w okresie okołoporodowym, uznając ten czas jako pierwszy etap kształtowania się więzi matki z dzieckiem , tak ważny dla późniejszego rozwoju dziecka.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.