Czy wiesz, że jakość życia zależy od Ciebie? Czy wiesz, że Twoje ego odgrywa tu kluczową rolę? Czy wiesz, że poznając swoje Ego, wzmacniając jego siłę – dajesz sobie szansę na świadome i spełnione życie ?

EGO jest integralną częścią Twojej osobowości – to Twój osobisty punkt widzenia i przeżywania rzeczywistości. Proces jego kształtowania zaczyna się w już dzieciństwie. W miarę upływu czasu, EGO widzi i czuje więcej, myśli i smakuje rzeczywistość. Tworzy z Tobą nierozerwalną jedność, jest częścią Twojej wielowymiarowości. EGO rozwija się razem z Tobą – na każdym etapie życia potrzebuje innego wsparcia.

psychologia

Pracownia Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji EGO powstała z myślą o osobach, którym zależy na życiu w zgodzie ze sobą, ze swoimi potrzebami i wartościami. To miejsce, gdzie we współpracy z doświadczonymi i wspierającymi specjalistami można przyjrzeć się doświadczanym trudnościom w relacji z samym sobą i innymi, nadać znaczenie emocjom, konfliktom i wyborom życiowy, a także wesprzeć obszary, które są trudne/zaniedbane i niezrozumiałe.

Zespół Pracowni Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji EGO jest przygotowany, by otoczyć opieką osoby w każdym wieku. Dzieci wesprze w prawidłowym rozwoju (poznawczym i emocjonalnym) a także pomoże w budowaniu bliskiej relacji z rodzicami, nastolatków przeprowadzi przez  momenty kryzysowe typowe dla tej grupy wiekowej (uzależnienia, bunt młodzieńczy), dorosłym da możliwość rozwiązania swoich problemów w terapii indywidualnej lub/i grupowej. Pierwsza konsultacja z naszym specjalistą pomoże wybrać najlepszą formę współpracy z pacjentem, by mógł poznać trudności swojego EGO i zawiązać z nim sojusz, prowadzący do dobrego i spełnionego życia.

Pracownia Pomocy EGO
Pracownia Pomocy EGO

Nasz zespół tworzą doświadczeni specjaliści – psychologowie, psychoterapeuci, trenerzy a także eksperci z innych dziedzin – psychiatrii, pedagogiki, psychoedukacji, logopedii.

Stawiając dobro pacjenta na pierwszym miejscu, zapewniamy możliwość pracy nad sobą w dyskretnej, wspierającej atmosferze w oparciu o indywidualne potrzeby.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie, by wesprzeć Cię w tym procesie.


ZESPÓŁ
Pracowni Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji EGO