Konsultacje psychiatryczne i psychologiczne (https://www.pracowniapomocyego.pl/konsultacje-psychiatryczne-i-psychologiczne-minsk-mazowiecki)

Psycholog i Psychiatra w Pracowni Pomocy Ego: Mińsk Mazowiecki

Różnego rodzaju zaburzenia psychiczne powinny być konsultowane ze specjalistami tak samo, jak choroby ciała. Nerwice, lęki, depresja, problemy związane z postrzeganiem siebie, agresją, nałogami często wymagają terapii psychologicznej. Pacjentów z Mińska Mazowieckiego zapraszamy na konsultacje do Pracowni Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji EGO. Oferujemy pomoc doświadczonych specjalistów, dzięki którym poprawisz jakość swojego życia i zadbasz o polepszenie samopoczucia podczas terapii psychologicznej, psychoterapii a także konsultacji psychiatrycznych.

Konsultacje psychologiczne w Mińsku Mazowieckim i Józefowie Pracownia Pomocy Psychologicznej i Psychoedukacji EGO prowadzi działalność w dwóch miejscach. Jeden z ośrodków mieści się w Mińsku Mazowieckim, a drugi w Józefowie. Dzięki temu możemy docierać do jeszcze większej grupy osób szukających wsparcia ze strony specjalistów . Zapraszamy na konsultacje psychologiczne odbywające się w przyjaznej, pełnej zaufania atmosferze, w specjalnie do tego celu stworzonych gabinetach.

Pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży w Mińsku Mazowieckim i Józefowie

Profesjonalne konsultacje psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że problemy natury psychicznej nie są jedynie domeną Pacjentów dojrzałych. Bardzo często mają je również dzieci, zawłaszcza wchodzące w okres dojrzewania. Współczesny świat nie jest łaskawy dla osób wrażliwych, zamkniętych w sobie, wyróżniających się na tle innych dlatego też oferujemy profesjonalne konsultacje psychologiczne, które pomagają rozpoznać ewentualne zaburzenia a następnie skierować naszych podopiecznych na terapię psychologiczną i psychoterapię.

Pracownia Pomocy Ego zarówno w Mińsku Mazowieckim, jak i w Józefowie, jest przygotowana do tego, aby wesprzeć psychologicznie osoby w każdym wieku, dzieci wesprze w prawidłowym rozwoju emocjonalnym i poznawczym, zadba o relacje z rówieśnikami i rodzicami, przeprowadzi przez trudności lękowe i rozwojowe. Młodzież wesprze w trudnościach wynikających z okresu dorastania, np agresja, bunt młodzieńczy, uzależnienia. Zapraszamy do kontaktu w celu zapisu do specjalisty, psychologa/psychoterapeuty dla dzieci i młodzieży.