Karolina Trusiewicz

192180605_3967033813417023_1384545846134856563_n

Karolina Trusiewicz

psycholog, psychoterapeuta

About Me

Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym.

Ukończyłam Wydział Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, oraz Akademię Muzyczną im.F.Chopina w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4-letniego Studium Psychoterapii, Terapii Par i Rodzin w Laboratorium Psychoedukacji, szkolenia rekomendowanego przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz posiadające atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Onkologii, Szpitalu Bródnowskim, Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, przedszkolu dla dzieci z autyzmem, szkole podstawowej i średniej.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych i młodych dorosłych oraz psychoterapię par.

Zapraszam osoby przeżywające kryzys życiowy, doświadczające trudności w relacjach, cierpiące na depresję. Towarzyszę osobom zmagającym się z trudnościami adaptacyjnymi, niepokojem i chorobą w rodzinie. Wspieram kobiety w ciąży i młode mamy.

Pracuję w zgodzie ze standardami etyki zawodowej psychoterapeuty, poddając swoją pracę superwizji certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.