Aldona Żebrowska

Aldona Żebrowska psychoterapeuta, pedagog mińsk mazowiecki

Aldona Żebrowska

psychoterapeuta, trener, pedagog

About Me

Ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii indywidualnej i grupowej w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów”. Szkolenie to posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atest Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jestem absolwentką Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie.

Terapeutycznie pracuję od 2003 r. Doświadczenie zdobywałam w Środowiskowym Domu Samopomocy dla osób doświadczających choroby psychicznej oraz w Ośrodku Interwencji Kryzysowej, pracując z osobami doświadczającymi przemocy, będącymi w kryzysie emocjonalnym, a także prowadząc prywatną praktykę psychoterapeutyczną.

Pracuję w zgodzie ze standardami profesjonalnej pomocy psychologicznej i etyki zawodowej psychoterapeuty. Swoje umiejętności terapeutyczne stale doskonalę, korzystając z superwizji u certyfikowanych superwizorów PTP oraz biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Zapraszam osoby z trudnościami osobistymi, trudnościami w relacjach, przeżywające kryzysy życiowe, zmagające się z niskim poczuciem własnej wartości, poszukujące wsparcia w związku z orientacją seksualną lub tożsamością płciową. Pomagam osobom doświadczającym stresu, przemęczenia, niepokoju, obniżonego nastroju, chronicznego poczucia winy, cierpiącym na lęki, depresję, zaburzenia z kręgu schizofrenii, a także wszystkim, których interesuje rozwój.